• WAKACJE

• Diękujemy Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom oraz wszystkim Pracownikom Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce za pracę, zaangażowanie oraz aktywność w roku szkolnym 2019/2020.
            Życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku.

• Zakończenie roku szkolnego

• Informuję, że ze względu na stan epidemii COVID -19 w Polsce oraz zdalne nauczanie realizowane od 13 marca br. zakończenie roku szkolnego odbędzie się w innej formie niż zawsze.

Obowiązek odebrania świadectwa w dniu zakończenia roku szkolnego mają jedynie ósmoklasiści, więc oni muszą pojawić się w szkole i potwierdzić swoim podpisem odebranie dokumentu potwierdzającego ukończenia szkoły, natomiast wszyscy pozostali uczniowie nie mają takiego obowiązku, ale jeżeli chcą, to mogą odebrać świadectwo w dniu zakończenia roku szkolnego.

Wydawanie świadectw odbędzie się przy wejściu do szkoły, proszę więc o zachowanie dystansu oraz założenie maseczki.

Odbiór świadectw i nagród odbędzie się w następującym porządku:

klasa VIII - godzina 9.00

klasa VII - godzina 9.30

klasa VI - godzina 9.45

klasa V - godzina 10.00

klasa IV - godzina 10.15

klasa III - godzina 10.30

klasa II - godzina 10.45

klasa I - godzina 11.00

Oddział przedszkolny - godzina 11.15

W załączeniu list Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia roku szkolnego.

List_MDP_zakonczenie_roku_szkolnego_2019-2020.pdf

• Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/2021

• Z uwagi na ograniczone funkcjonowanie naszej szkoły, na podstawie § 11b rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku, w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r, poz. 493 z późn. zm.) – poniżej przedstawiam Państwu listę dzieci przyjętych do klasy pierwszej w naszej szkole.

Lista_dzieci_przyjetych_do_klasy_I.pdf

• Dni wolne

• Przypominam, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 10 i 12 czerwca są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
            11 czerwca przypada Boże Ciało, więc życzę wszystkim dobrego i słonecznego kilkudniowego odpoczynku.

Bądźcie wszyscy zdrowi :)
            Małgorzata Szostak

• Pierwszy czerwca dzień radosny, kwitną kwiatki, słońce świeci...

W dniu tak pięknym i wspaniałym życzymy Wam sercem całym

moc uśmiechu i radości, szczęścia, zdrowia, pomyślności.

Wszystkim dzieciom - uczniom Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce życzymy spełnienia marzeń i dużo zdrowia z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

Dyrektor i Grono Pedagogiczne