• Szanowni Rodzice!

• Serdecznie witamy w roku szkolnym 2023/2024  i zapraszamy do współpracy.

Działalność Rady Rodziców w większości zależy od wpłaty każdego z Was.

Dlatego serdecznie prosimy o wsparcie i pamiętajcie, że każda złotówka wpłacona przez Rodzica wspiera edukację i lepszy rozwój jego dziecka.

W tym roku szkolnym 2023/2024 - wysokość rocznej składki na Radę Rodziców  jest taka jaką sami zadeklarujecie.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe Rady Rodziców

W tytule przelewu należy wpisać: Imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Wpłat można też dokonać gotówką  do Przewodniczącej lub  Skarbnika Rady Rodziców.

Jeżeli mają Państwo ciekawe pomysły, propozycję nowych rozwiązań, chcieliby Państwo zgłosić jakiś problem lub po prostu zainteresować Radę określonym zagadnieniem, prosimy o kontakt na adres mailowy:Rada_RodzicowCzlekowka@wp.pl