Zakończyliśmy kolejny rok szkolny!
Dzisiejsza uroczystość była pełna wzruszeń i radości.
W uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2025/2026 udział wzięła Pani Anna Czarnecka-Markowska - Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Kołbieli, która przekazała list gratulacyjny od Pana Sylwester Winek - Wójt Gminy Kołbiel - dziękujemy za miłe słowa.
Naszym gościem była także Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Sandra Przysowa, która wręczyła stypendia dla dwóch uczennic z najwyższą średnią - Anastazji Prasule i Julii Rosłoniec.
Na akademii obecni byli także wszyscy uczniowie, przedszkolaki, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi.
Podczas uroczystości pożegnaliśmy naszych Absolwentów, dziękując im za wspólnie spędzone lata i życząc powodzenia na dalszej drodze edukacji.
Najlepsi uczniowie z klas 1-3 otrzymali nagrody ksiązkowe ufundowane przez Radę Rodziców, natomiast najlepsi uczniowie z klas 4-8 otrzymali karty upominkowe i bony na lody.
Inicjatorem pomysłu na te formę nagrody dla uczniów ze świadectwem z czerwonym paskiem jest Pan Sylwester Winek - Wójt Gminy Kołbiel, a fundatorem słodkości Lody Rzemieślnicze Kołbiel.
Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Małgorzata Szostak w podzękowaniu za wspólna pracę wręczyła kwiaty Pani Marzenie Kurzawie, która pracowała w naszej szkole na stanowisku sekretarza.
Pani Marzeno - powodzenia!
Gratulujemy wszystkim uczniom zakończenia roku szkolnego i promocji do następnej klasy.
Życzymy bezpiecznych, słonecznych oraz pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
