• Zbiórka rzeczy używanych - Wolontariusze w akcji :)

    Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej akcji Wolontariatu: „Przewietrz szafę!”. Patronem jest Fundacja Bieszczadzkie Anioły. Przed świętami mamy doskonałą okazję, by przejrzeć szafy, przesortować ubrania i inne rzeczy, których już nie używamy, nie nosimy i możemy je przekazać potrzebującym.
    Czytaj więcej
   • Dzień otwarty

    Dzień otwarty Poniedziałek - 29 listopada 2021 – 16.30 – 19.00 Harmonogram indywidualnych spotkań rodzica z nauczycielem Sala nr 1 - p. Monika Waszelewska – Kot – język polski, plastyka
    Czytaj więcej
   • Uchronić przed zapomnieniem...

    Tradycja to mądrość minionych pokoleń i jest ona naszym bogactwem, narodowym dziedzictwem kulturowym, kopalnią wiedzy o przeszłości. Dzięki niej znamy swoją tożsamość, możemy korzystać z mądrości ludowych, wypracowanych przez wiele pokoleń oraz posiadamy informacje na temat życia w dawnych czasach. Nasi przodkowie z ogromną pieczołowitością dbali, aby obyczaje, wiedza i inne cenne wartości przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Dokładano wsz
    Czytaj więcej
   • Promocja szkoły

    Szanowni Państwo - niebawem rusza proces rekrutacyjny do placówek oświatowych na terenie gminy Kołbiel. Szczegóły rekrutacji 2021/2022 Oferujemy Ci szkołę przyjazną, w której od lat panuje rodzinna atmosfera, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia warunki do efektywnej nauki i rozwoju Twojego dziecka.
    Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Ogólnopolski Projekt na Konkurs Historyczny "Póki nie jest za Późno"

      Uczniowie naszej szkoły – Korneliusz Osica z klasy 8 i Aleksandra Czajka oraz Aleksandra Jedynak z klasy 6 pod opieką merytoryczną Pana Macieja Kowalczyka – nauczyciela historii - przygotowali projekt pt. „Zrzut Cichociemnych i żołnierzy II Armii Wojska Polskiego – miejsca pamięci wydarzeń z okresu II wojny światowej w okolicach szkoły w Człekówce” wykonali prezentację multimedialną przedstawiającą miejsce pamięci w Karpiskach oraz tablicę na budynku szkoły upamiętniającą Feliksa Zawadę – żołnierza Armii Krajowej.

     • "Akacjowy Zakątek" gościł uczniów klas 0-3

      W piątek 11 czerwca 2021r. uczniowie klas 0-3 wraz z wychowawcami wyruszyli autokarem na wycieczkę w plenerze do miejscowości Pustelnik. Na skraju tej wsi nad rzeką Czarną znajduje się bowiem wspaniałe miejsce, w którym gospodarze stworzyli zakątek pełen atrakcji, gdzie można odpocząć i zażyć ruchu na świeżym powietrzu, a także zapoznać się z życiem zwierząt, niektórymi czynnościami wykonywanymi w dawnych czasach na wsi, między innymi: praniem na tarze w bali, dojeniem krowy, jazdą na wozie z sianem, budową szałasu itp.

    • Jesteśmy z Wami - Niebieskimi Motylami
     • Jesteśmy z Wami - Niebieskimi Motylami

      Dziękujemy klasie VII z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Pilawie i Pani Marlenie Korab za nominację!

      Nasza szkoła otrzymała nominację do udziału w akcji ,,Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami".

      Uczniowie klasy VIII przystąpili do niej 7 czerwca 2021 r. Jej celem było poszerzenie wiedzy i świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

    • Święto Patrona i Dzień Dziecka
     • Święto Patrona i Dzień Dziecka

      Życzymy Wam, Dzieciaki, lodów w niedzielę, prezentów wspaniałych i przyjaciół wielu :)

      W naszej szkole 1 czerwca to podwójne święto - Dzień Patrona i Dzień Dziecka.

      Tak też było i w tym roku. Ledwie wróciliśmy do szkoły po kilku miesiącach nieobecności, a tu taka radość. Obchody rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu szkoły i części poświęconej naszemu patronowi - księdzu Janowi Twardowskiemu. Zosia Czajka przybliżyła nam jego życiorys, a Natalia Michalska wyrecytowała swój wiersz, który napisała na konkurs ,, Złota Biedronka" kierowany do uczniów szkół noszących imię naszego patrona. A potem ..., a potem to było wesoło! Dzień Dziecka- święto wszystkich dzieci, tych małych i tych dorosłych uznaliśmy za rozpoczęty. Muzyka grała, a my tańczyliśmy z balonami, uczyliśmy się też belgijki. Potem każda klasa zrobiła z najprostszych materiałów biedronkę - symbolizującą twórczość naszego patron

  • Partnerzy

  • Godziny dzwonków

   Niedziela 28.11.2021
  • Galeria zdjęć

    brak danych