• Jesteśmy już czytelnikami!

   ''Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska 22 maja 2024 r. odbywa się wspaniała uroczystość Pasowania na Czytelnika uczniów klas pierwszych i drugich!
   Czytaj więcej
  • GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

   Lekkoatletyka to królowa sportu, a biegi, rzuty i skoki to podstawowe umiejętności ruchowe człowieka. Dlatego zawody lekkoatletyczne cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży.
   Czytaj więcej
  • Dyżur wakacyjny

   Zgodnie z Zarządzeniem nr 44/2024 z dnia 16 maja Wójta Gminy Kołbiel informujemy, że istnieje możliwość zapisania dzieci z oddziału przedszkolnego na zajęcia opiekuńcze w dniach od 1 lipca do 12 lipca br. Zainteresowanych Rodziców prosimy o składanie do sekretariatu wypełnionych załączników w dniach 3 - 10 czerwca br. Wnioski dostepne są na tablicy przy oddziale przedszkolnym. Szczegóły w zamieszczonym Zarządzeniu.
   Czytaj więcej
  • XII POWIATOWY KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

   25.03.2024r. ogłoszono wyniki XII Powiatowego Konkursu na Palmę Wielkanocną. Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli we współpracy ze Starostwem Powiatu Otwockiego. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne. Można było wykorzystać wyłącznie materiały naturalne i tradycyjne formy zdobnicze. Konkurs został zgłoszony na listę Mazowieckiego Kuratora Oświaty, co kwalifikuje laureatów do wpisu
   Czytaj więcej
  • Sobota z planszówkami w PMDK w Otwocku

   W sobotę 16 marca 2024 r. zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych do PMDK w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 10 na Sobotę z Planszówkami. W godzinach 10:00 - 14:00 będzie można zagrać w wiele znanych i mniej znanych gier planszowych. Mamy ponad 40 tytułów! Wstęp wolny.
   Czytaj więcej
  • Informator edukacyjny Starostwa Powiatowego w Otwocku

   Już niebawem młodzież ostatnich klas stanie przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. Dlatego również w tym roku Starostwo Powiatowe w Otwocku przygotowało informator edukacyjny, który może pomóc uczniom w dokonaniu świadomego wyboru nowej szkoły. Celem, który przyświecał autorom podczas tworzenia tego dokumentu, było przedstawienie szerokiej oferty edukacyjnej Powiatu Otwockiego, dostosowanej do wielu różnych zainteresowań. Uczniowie - dokonajcie
   Czytaj więcej
  • Standardy ochrony małoletnich

   Szanowni Rodzice Drodzy Uczniowie 15 lutego br. w naszej szkole został wprowadzony dokument pn. "Procedura ochrony małoletnich". Są to zapisy, które regulują postępowanie mające na celu ochronę dzieci i młodzieży przed krzywdzeniem. Warto zapoznać się z procedurą i mieć świadomość, że obowiązkiem każdego z nas jest dbanie o dobro i bezpieczeństwo małoletnich. Dokument umieszczony jest TUTAJ
   Czytaj więcej
  • Koncert

   Zapraszamy na koncert z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 14 marca br. o godz. 18.00. Wstęp wolny.
   Czytaj więcej
  • Zapraszamy do konkursu

   Szanowni Państwo - organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w dorocznym konkursie powiatowym na Palmę Wielkanocną. Informacje i regulamin - Palmy_2024-_regulamin_i_zgloszenie_(1).docx
   Czytaj więcej
  • BAL KARNAWAŁOWY I KONCERT ZESPOŁU "LIMBOS"

   🎈🎉W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale. Gdy muzyka pięknie gra, każdy dobry nastrój ma.🎈🎉Tak było i u nas w dniu 6 lutego. Do pięknie przystrojonej przez Samorząd Uczniowski sali dumnie wkroczyły liczne księżniczki, czarownice, czarodziejki, a za nimi żołnierze, strażak, książę, można też było dostrzec Czerwonego Kapturka , Królową Żab i człowieka- maskę. Pomysłów na strój nie brakowało i chęci do tańca też. Były konkursy, wspólna zabaw
   Czytaj więcej
  • Wyjazd na lodowisko

   Lodowisko w karnawale, w tłusty czwartek i na koniec jeszcze z przekąską w ulubionej restauracji, to niezwykła kumulacja atrakcji, jak na jeden dzień.
   Czytaj więcej
  • Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
  • Aktualności

     • Gminny Turniej Tenisa Stołowego

      15 marca odbył się w naszej szkole Gminny Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołbieli oraz Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce. W zawodach startowały reprezentacje dziewcząt i chłopców z czterech szkół w gminie - z Rudzienka, Kątów, Kołbieli i Człekówki. W skład drużyn wchodzili uczniowie z klas 4 - 8.

     • Sportowe sukcesy naszej uczennicy

      W dniach 11-12.03.2022 nasza uczennica Julka Rosłoniec brała udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Karate - Malta Open 2022.

      Adeptka Akademii Karate Otwock - Jissenkan zdobyła 3 medale:

      srebro w kata indywidualnym

      srebro i brąz w Kobudo.

      Julia na co dzień trenuje w Szkole Podstawowej w Starej Wsi pod okiem sensei Klaudii Ćwiek.

     • Potwierdzenie woli rodziców

      Szanowni Państwo,

      zostały opublikowane listy kandydatów zakwalifkowanych do oddziału przedszkolnego w naszej szkole. Kolejnym etapem rekrutacji jest złożenie potwierdzenia woli przez rodziców. Poniżej zamieszczony jest formularz, który należy złożyć w dniach 15 - 18.03.2022 r. w sekretariacie szkoły.

     • Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

      Miło nam poinformować, że po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Dnia 9 marca 2022 r. najlepsi uczniowie z klas V- VIII walczyli o zajęcie najwyższego miejsca w zawodach. W rozgrywkach wzięło udział 16 zawodników (8 chłopców i 8 dziewczynek).

      Wyniki zawodów.

     • Modny Dzień Kobiet

      Haute couture- luksusowe krawiectwo i unikatowe wzory ubrań?

      Prêt- à porter - gotowa odzież, którą można kupić w sklepie?

      Mówisz i masz! W naszej szkole wszystko ...

      8 marca, w Dzień Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował pokaz nietuzinkowej mody. Modelki i modele ze wszystkich klas, na wybiegu, przy dźwiękach muzyki prezentowali stroje z różnych epok: od lat 30- stych, poprzez lata 70- te, aż do współczesności. Nie zabrakło także układów choreograficznych, salta, szpagatu i popisów tanecznych. Pokaz był konkursem, w którym nikt nie został przegranym, a każdy model czy modelka stanął na podium. Nagrodzeni dyplomami, poczęstowani słodkościami i panie obdarowane kwiatami, zgodnie stwierdziliśmy, że takie obchody Dnia Kobiet to jest to!!!

     • Taneczny sukces Zosi

      Z ogromną radością informujemy, że Zofia Kowalczyk z klasy drugiej zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa zorganizowanym w dniach 26-27.02.2022. w Pilawie przez Studio Ruchu Kordaszewscy :)

      Zosi składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w tańcu!

     • Dzień solidarności z walczącą Ukrainą!

      Trudno uwierzyć, że wojna jest tak blisko, że giną ludzie, że spadają pociski…

      4 marca Samorząd Uczniowski zorganizował dzień solidarności z Ukrainą. Na naszych sercach przypięliśmy kotyliony w kolorach flagi Ukrainy <3

      Jesteśmy z UKRAINĄ i sprzeciwiamy się wojnie!!!

     • Wakacyjne obozy wypoczynkowe z Klubem Batory

      Klub Batory w Otwocku organizuje dwa obozy wakacyjne dla dzieci z roczników 2010-2013.

      Obóz wypoczynkowy "Małe Ciche 2022" w terminie 9-16 lipca, koszt: 1550 zł.
      Uczestnicy (48 dzieci) oraz członkowie kadry (6 osób) zakwaterowani będą w Domu Wypoczynkowym "Anna Maria" (Małe Ciche 34) w pokojach z łazienkami i TV. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany, posiada plac zabaw, boisko sportowe oraz pomieszczenia świetlicowe z ping-pongiem, bilardem, a także stołówkę i własna kuchnię, gdzie serwowane są posiłki. Obóz trwa 8 dni (7 noclegów) od 9 lipca (wyjazd autokarem spod Klubu Batory o 7.00) do 16 lipca (powrót ok. 16.00 do Otwocka).W programie m.in.: park rozrywki RABKOLAND, aqua park w Zakopanem, Dolina Kościeliska lub Chochołowska z przewodnikiem, zwiedzanie Zakopanego, park linowy i gra terenowa, Centrum Edukacji Regionalnej, zabawy integracyjne, warsztaty plastyczno-manualne.

     • „Jak przetrwać stres egzaminacyjny” - warsztat

      Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Otwocku uprzejmie zaprasza uczniów klasy VIII na warsztat „Jak przetrwać stres egzaminacyjny”.

      Data: 2.03.2022 r. (środa), godz. 16.00 – 18.00.

      Forma: online (platforma Teams).

      Uczniowie zgłaszani są przez rodziców/opiekunów prawnych.

      Zapisy (do 25 lutego) odbywają się przez e-mail: pppp.otwock@op.pl

     • Zebranie z Rodzicami

      Szanowni Państwo

      Ze względu na trwającą naukę zdalną dla klas 5 - 8 w tym tygodniu zmieniam termin zebrania z rodzicami, które miało się odbyć 15 lutego br.

      Zebranie z wychowawcami odbędzie się w szkole dnia 23 lutego o godzinie 17.30 według następującego porządku:

      Klasa 1 – sala nr 4

      Klasa 2 – sala nr 7

     • Rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

      Szanowni Państwo,

      Od 14 lutego rozpoczyna się proces rekrutacji do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w naszej szkole.
      Wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty zamieszczone są w zakładce znajdującej się TUTAJ

      Drodzy Rodzice - wiedzcie, że

      1. W naszej szkole działa świetlica do god
     • Stacjonarny Obóz Szachowy w Otwocku

      Klub "Batory" w Otwocku organizuje Stacjonarny Obóz Szachowy (w formie półkolonii), który odbędzie się w Klubie Batory Otwocku, w pierwszym tygodniu ferii zimowych w terminie 31.01-04.02.2022.

      Obóz przeznaczony jest dla dzieci z roczników 2011-2014 nie posiadających kategorii szachowej, lub posiadających maksymalnie V kategorię. Gwarantujemy intensywne, 5-dniowe szkolenie w gronie rówieśników, połączone z możliwością uzyskania normy na V i IV kategorię PZSzach, a przede wszystkim dobrą zabawę z szachami. Zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorów szachowych w godz. 10.00-16.00.

     • Aniołki Radości

      Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia stały się inspiracją i okazją do przeprowadzenia przez nasz Szkolny Wolontariat kolejnej akcji charytatywnej. Tym razem wykonaliśmy ponad 40 Aniołków Radości i podarowaliśmy je pacjentkom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Przewlekle Chorych w Otwocku, prowadzonego przez Siostry Orionistki.
      Na ręce Siostry Józefiny ofiarowaliśmy dla wszystkich podopiecznych nasze świąteczne życzenia, upominki oraz słodki poczęstunek przekazany przez Piekarnię Oskroba. Siostra Józefina była bardzo mile zaskoczona, pięknie nam dziękowała za podarunki, obiecała nosić nas w sercu i pamiętać o szkole w modlitwach zgromadzenia. W podziękowaniu przekazała również dla naszej szkoły, dla Pani Dyrektor piękną choinkę wykonaną na warsztatach plastycznych przez jedną z pacjentek. Wszystkim Pacjentkom i Pracownikom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Przewlekle Chorych w Otwocku

  • Partnerzy

   • Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi
   • Sportowe Talenty
   • LECTURUS JUNIOR
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Godziny dzwonków

   Środa 29.05.2024
  • Kalendarz

    brak danych
  • Galeria zdjęć

    brak danych
   • Nagłówek