• Zbiórka rzeczy używanych - Wolontariusze w akcji :)

    Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej akcji Wolontariatu: „Przewietrz szafę!”. Patronem jest Fundacja Bieszczadzkie Anioły. Przed świętami mamy doskonałą okazję, by przejrzeć szafy, przesortować ubrania i inne rzeczy, których już nie używamy, nie nosimy i możemy je przekazać potrzebującym.
    Czytaj więcej
   • Dzień otwarty

    Dzień otwarty Poniedziałek - 29 listopada 2021 – 16.30 – 19.00 Harmonogram indywidualnych spotkań rodzica z nauczycielem Sala nr 1 - p. Monika Waszelewska – Kot – język polski, plastyka
    Czytaj więcej
   • Uchronić przed zapomnieniem...

    Tradycja to mądrość minionych pokoleń i jest ona naszym bogactwem, narodowym dziedzictwem kulturowym, kopalnią wiedzy o przeszłości. Dzięki niej znamy swoją tożsamość, możemy korzystać z mądrości ludowych, wypracowanych przez wiele pokoleń oraz posiadamy informacje na temat życia w dawnych czasach. Nasi przodkowie z ogromną pieczołowitością dbali, aby obyczaje, wiedza i inne cenne wartości przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Dokładano wsz
    Czytaj więcej
   • Promocja szkoły

    Szanowni Państwo - niebawem rusza proces rekrutacyjny do placówek oświatowych na terenie gminy Kołbiel. Szczegóły rekrutacji 2021/2022 Oferujemy Ci szkołę przyjazną, w której od lat panuje rodzinna atmosfera, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia warunki do efektywnej nauki i rozwoju Twojego dziecka.
    Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Warsztaty tworzenia gier komputerowych

      Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli zaprasza na bezpłatne warsztaty tworzenia gier komputerowych.

      Poznaj Construct3 i stwórz własną grę komputerową. Dołącz do nas, aby nauczyć się tworzenia gier, a na zakończenie opublikujesz ją na własnej stronie internetowej. Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci i młodzież (10-14 lat) na bezpłatne zajęcia z tematu projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych.
      Kurs potrwa od 25 marca do 21 maja 2021 r. Będzie odbywał się w czwartki i piątki online live w godz. 15.30-17.00.

     • PRÓBNE egzaminy ósmoklasisty

      Informujemy, że test diagnostyczny sprawdzający poziom przygotowania do egzaminu ósmoklasisty odbędzie się w dniach 17, 18, 19 marca 2021 roku.

      Szczegółowa organizacja egzaminu próbnego w szkole zamieszczona będzie wkrótce w Librusie.

      Ogólne informacje znajdziecie w poniższym linku
      Próbny egzamin ósmoklasisty

     • Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do szkoły

      Szanowni Rodzice,
      w poniższych załącznikach znajdziecie Państwo dokumenty, które należy złożyć do szkoły zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

      Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej do od 4 do 8 marca 2021 r.

      Potwierdzenie woli przjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego od 9 do 15 marca 2021 r.

      Dokumenty można przesłać drogą elektroniczną na adres: spczlekowka@kolbiel.pl lub złożyć w sekretariacie szkoły w odpowiednich terminach.

     • Konkurs Biedronki „Szkolne przygody gangu Fajniaków”

      Troska o środowisko naturalne jest bardzo ważna. Dobre nawyki ekologiczne warto wpajać już od najmłodszych lat, dlatego przedszkolaki z oddziału przedszkolnego z radością wzięły udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez sieć BIEDRONKA „Szkolne przygody gangu Fajniaków”. Urozmaicone zajęcia z edukacji przyrodniczej pomogły zaszczepić wśród dzieci pasję do ekologii i ochrony przyrody.
      Za piękne prace plastyczne dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone dyplomami, maskotkami Fajniaków oraz magicznymi ołówkami :)

  • Partnerzy

  • Godziny dzwonków

   Niedziela 28.11.2021
  • Galeria zdjęć

    brak danych