• Jesteśmy już czytelnikami!

   ''Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska 22 maja 2024 r. odbywa się wspaniała uroczystość Pasowania na Czytelnika uczniów klas pierwszych i drugich!
   Czytaj więcej
  • GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

   Lekkoatletyka to królowa sportu, a biegi, rzuty i skoki to podstawowe umiejętności ruchowe człowieka. Dlatego zawody lekkoatletyczne cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży.
   Czytaj więcej
  • Dyżur wakacyjny

   Zgodnie z Zarządzeniem nr 44/2024 z dnia 16 maja Wójta Gminy Kołbiel informujemy, że istnieje możliwość zapisania dzieci z oddziału przedszkolnego na zajęcia opiekuńcze w dniach od 1 lipca do 12 lipca br. Zainteresowanych Rodziców prosimy o składanie do sekretariatu wypełnionych załączników w dniach 3 - 10 czerwca br. Wnioski dostepne są na tablicy przy oddziale przedszkolnym. Szczegóły w zamieszczonym Zarządzeniu.
   Czytaj więcej
  • XII POWIATOWY KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

   25.03.2024r. ogłoszono wyniki XII Powiatowego Konkursu na Palmę Wielkanocną. Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli we współpracy ze Starostwem Powiatu Otwockiego. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne. Można było wykorzystać wyłącznie materiały naturalne i tradycyjne formy zdobnicze. Konkurs został zgłoszony na listę Mazowieckiego Kuratora Oświaty, co kwalifikuje laureatów do wpisu
   Czytaj więcej
  • Sobota z planszówkami w PMDK w Otwocku

   W sobotę 16 marca 2024 r. zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych do PMDK w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 10 na Sobotę z Planszówkami. W godzinach 10:00 - 14:00 będzie można zagrać w wiele znanych i mniej znanych gier planszowych. Mamy ponad 40 tytułów! Wstęp wolny.
   Czytaj więcej
  • Informator edukacyjny Starostwa Powiatowego w Otwocku

   Już niebawem młodzież ostatnich klas stanie przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. Dlatego również w tym roku Starostwo Powiatowe w Otwocku przygotowało informator edukacyjny, który może pomóc uczniom w dokonaniu świadomego wyboru nowej szkoły. Celem, który przyświecał autorom podczas tworzenia tego dokumentu, było przedstawienie szerokiej oferty edukacyjnej Powiatu Otwockiego, dostosowanej do wielu różnych zainteresowań. Uczniowie - dokonajcie
   Czytaj więcej
  • Standardy ochrony małoletnich

   Szanowni Rodzice Drodzy Uczniowie 15 lutego br. w naszej szkole został wprowadzony dokument pn. "Procedura ochrony małoletnich". Są to zapisy, które regulują postępowanie mające na celu ochronę dzieci i młodzieży przed krzywdzeniem. Warto zapoznać się z procedurą i mieć świadomość, że obowiązkiem każdego z nas jest dbanie o dobro i bezpieczeństwo małoletnich. Dokument umieszczony jest TUTAJ
   Czytaj więcej
  • Koncert

   Zapraszamy na koncert z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 14 marca br. o godz. 18.00. Wstęp wolny.
   Czytaj więcej
  • Zapraszamy do konkursu

   Szanowni Państwo - organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w dorocznym konkursie powiatowym na Palmę Wielkanocną. Informacje i regulamin - Palmy_2024-_regulamin_i_zgloszenie_(1).docx
   Czytaj więcej
  • BAL KARNAWAŁOWY I KONCERT ZESPOŁU "LIMBOS"

   🎈🎉W karnawale, w karnawale dookoła wielkie bale. Gdy muzyka pięknie gra, każdy dobry nastrój ma.🎈🎉Tak było i u nas w dniu 6 lutego. Do pięknie przystrojonej przez Samorząd Uczniowski sali dumnie wkroczyły liczne księżniczki, czarownice, czarodziejki, a za nimi żołnierze, strażak, książę, można też było dostrzec Czerwonego Kapturka , Królową Żab i człowieka- maskę. Pomysłów na strój nie brakowało i chęci do tańca też. Były konkursy, wspólna zabaw
   Czytaj więcej
  • Wyjazd na lodowisko

   Lodowisko w karnawale, w tłusty czwartek i na koniec jeszcze z przekąską w ulubionej restauracji, to niezwykła kumulacja atrakcji, jak na jeden dzień.
   Czytaj więcej
  • Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym.
  • Aktualności

     • Jesteśmy już czytelnikami!

      ''Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła''

      Wisława Szymborska

      22 maja 2024 r. odbywa się wspaniała uroczystość Pasowania na Czytelnika uczniów klas pierwszych i drugich!

      Uczniowie, aby zostać czytelnikami musieli zdać wesoły egzamin. Wszyscy wyśmienicie się bawili przy rozwiązywaniu zagadek nawiązujących do postaci z lubianych bajek dla dzieci. Później uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Po uroczystym ślubowaniu, pani dyrektor Małgorzata Szostak, dokonała pasowania każdego ucznia na czytelnika biblioteki szkolnej. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki.

     • GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

      Lekkoatletyka to królowa sportu, a biegi, rzuty i skoki to podstawowe umiejętności ruchowe człowieka. Dlatego zawody lekkoatletyczne cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży.

      21 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Szkolnych Zawodach Lekkoatletycznych, które odbyły się na Stadionie Kołbiel. Czternastu uczniów z klas V-VIII walczyło w różnych konkurencjach o zajęcie miejsca na podium. Wielu z nich się to udało.

     • Dyżur wakacyjny

      Zgodnie z Zarządzeniem nr 44/2024 z dnia 16 maja Wójta Gminy Kołbiel informujemy, że istnieje możliwość zapisania dzieci z oddziału przedszkolnego na zajęcia opiekuńcze w dniach od 1 lipca do 12 lipca br.
      Zainteresowanych Rodziców prosimy o składanie do sekretariatu wypełnionych załączników w dniach 3 - 10 czerwca br.
      Wnioski dostepne są na tablicy przy oddziale przedszkolnym.
      Szczegóły w zamieszczonym Zarządzeniu.

     • Warsztaty - zdrowie psychiczne, dla nastolatków, rodziców i nauczycieli

      Szanowni Państwo,

      Przekazujemy Gronu Pedagogicznemu, Radzie Rodziców i uczniom starszych klas informacje o warsztatach on line organizowanych w kwietniu i maju, dedykowanych nastolatkom, rodzicom i nauczycielom.

      Warsztaty dotyczącą zagadnień: jak się poruszać po systemie ochrony zdrowia psychicznego; gdzie szukać pomocy, u kogo i na czym ona polega; czym jest i jakie są najczęstsze przyczyny kryzysów; współpraca na linii szkoła rodzice.

     • XII POWIATOWY KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

      25.03.2024r. ogłoszono wyniki XII Powiatowego Konkursu na Palmę Wielkanocną. Organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kołbieli we współpracy ze Starostwem Powiatu Otwockiego. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne. Można było wykorzystać wyłącznie materiały naturalne i tradycyjne formy zdobnicze. Konkurs został zgłoszony na listę Mazowieckiego Kuratora Oświaty, co kwalifikuje laureatów do wpisu na świadectwo ukończenia szkoły podstawowej. W tym roku w rywalizacji wzięło udział około 200 palm! Z naszej Szkoły im ks. Jana Twardowskiego do konkursu zgłosiliśmy 8 przepięknych palm😍Wykonali je następujący uczniowie, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych:

     • Pamiętamy...

      14 marca w naszej Szkole odbył się apel upamiętniający akcję Stock, czyli zrzucenie podczas II wojny światowej w Karpiskach żołnierzy zwanych Cichociemnymi. Po apelu przedstawiciele klas starszych wraz z opiekunami zapalili symboliczne znicze pod pomnikiem w Karpiskach upamiętniając opisywane wydarzenia.

     • Sobota z planszówkami w PMDK w Otwocku

      W sobotę 16 marca 2024 r. zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych do PMDK w Otwocku przy ul. Poniatowskiego 10 na Sobotę z Planszówkami.

      W godzinach 10:00 - 14:00 będzie można zagrać w wiele znanych i mniej znanych gier planszowych. Mamy ponad 40 tytułów! Wstęp wolny.

     • Dzień Kobiet🌷

      Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się, ale najwięcej witaminy🍎🍏 mają polskie dziewczyny...💃🕺🎷🎸🎤To właśnie w rytm, między innymi tych piosenek przebiegał koncert życzeń dla Pań i Dziewcząt z naszej szkoły. Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego śpiewali, grali i tańczyli, aby uczcić wielkie święto wszystkich kobiet - tych dużych i tych mniejszych. Nie zabrakło życzeń, uśmiechów i serdeczności, a także brawurowo wykonanej przez dziewczęta cza-czy🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 Zapraszamy do obejrzenia reszty zdjęć i relacji filmowych w naszej galerii na facebooku. Linki poniżej:

     • Informator edukacyjny Starostwa Powiatowego w Otwocku

      Już niebawem młodzież ostatnich klas stanie przed wyborem szkoły ponadpodstawowej. Dlatego również w tym roku Starostwo Powiatowe w Otwocku przygotowało informator edukacyjny, który może pomóc uczniom w dokonaniu świadomego wyboru nowej szkoły. Celem, który przyświecał autorom podczas tworzenia tego dokumentu, było przedstawienie szerokiej oferty edukacyjnej Powiatu Otwockiego, dostosowanej do wielu różnych zainteresowań.

      Uczniowie - dokonajcie świadomego i dobrego wyboru swojej dalszej drogi kształcenia.

     • Koncert

      Zapraszamy na koncert z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 14 marca br. o godz. 18.00.
      Wstęp wolny.

     • Szkolny turniej tenisa stołowego

      Szkolny turniej tenisa stołowego

      Miło nam poinformować, że dnia 1 marca 2024 r. odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Najlepsi uczniowie z klas V- VIII walczyli o zajęcie najwyższego miejsca w zawodach. W rozgrywkach wzięło udział 16 zawodników (8 chłopców i 8 dziewczynek).

      Wyniki zawodów.

     • Turniej SUMO KIDS🤼‍♀️🤼

      24.02.2024 odbyły się V Mistrzostwa UKS PANCERNI. Nasze dzieci rywalizowały w mini turnieju SUMO KIDS🤼‍♀️🤼Brali udział: Maria Jedynak, Alan Wasążnik i Natalia Młot.

      Alan i Natalia zdobyli brązowe medale.🥉🥉

      Gratulacje! Jesteśmy z Was dumni!👏🏻💪🏻

  • Partnerzy

   • Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi
   • Sportowe Talenty
   • LECTURUS JUNIOR
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Godziny dzwonków

   Środa 29.05.2024
  • Kalendarz

    brak danych
  • Galeria zdjęć

    brak danych
   • Nagłówek