• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• Wracamy dziś do szkoły, witają nas te same sale i korytarze, które opuszczaliśmy dwa miesiące temu. Wtedy ze świadectwami w ręku, z radością rozpoczynaliśmy wakacje. Czas jednak biegnie nieubłaganie i oto stoimy dziś u progu nowego roku szkolnego 2019/2020.

Jeszcze wprawdzie czujemy zapach lata, jeszcze grzeje słońce, tęsknimy za ciepłym morzem i górskimi szlakami, ale w kalendarzu pojawiła się data 1 września, podobnie jak w 1939 roku – równo osiemdziesiąt lat temu. 1 września 1939 roku o 4.45 rano Niemcy atakują Polskę od zachodu, północy i południa. Dwie godziny później pierwsze bomby spadają na Warszawę. Zaczyna się II wojna światowa – najkrwawsza wojna nowoczesnego świata.

Uczcijmy minutą ciszy pamięć bohaterskich, polskich żołnierzy poległych i walczących w obronie Ojczyzny. Zachowajmy także w pamięci wszystkie ofiary tej wojny, niech wspomnienia o nich nigdy nie zaginą. Dziękuję!

Kochani uczniowie – czeka nas kolejny rok zdobywania wiedzy, poszukiwania i dociekania tajemnic. Ten rok szkolny będzie podobny do minionego. Będą klasówki, wypracowania i konkursy, będą oceny dobre i złe. Będzie radość, uśmiech i łzy... Jednak jedno jest pewne - będziecie tutaj bezpieczni i pod dobrą opieką pedagogiczną.

Uroczyście ogłaszam, że rok szkolny 2019/2020 został rozpoczęty!!!

• Zmiana rozkładu dzwonków

• Informujemy, że od poniedziałku 16 września nastąpi zmiana rozkładu dzwonków.

Poniżej podajemy nowy rozkład, który zamieszczamy też w dzienniku elektronicznym.

6. 12.4013.25

• Zebranie z rodzicami

• Zapraszamy Rodziców na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 23 września 2019 roku o godzinie 17.00.

Podczas spotkania przedstawiona będzie organizacja pracy szkoły w bieżącym roku szkolnym. Wychowawcy przekażą także wiele innych informacji dotyczących współpracy szkoły z rodzicami.

Podczas spotkań w każdej klasie odbędą się wybory do tzw. trójek klasowych, a na zakończenie wybory do Rady Rodziców.

Zapraszamy!

• Obiady

• Informujemy, że zmienia się dostawca obiadów dla naszych uczniów.

Umowa na świadczenie usług cateringowych zostanie podpisana z Przedsiębiorstwem Produkcyjno - Handlowym "Kudaszewicz" z Sulbin.

Posiłek będzie się składał naprzemiennie z zupy i drugiego dania.

W jednym tygodniu - 2 x zupa i 3 x drugie danie, a w następnym tygodniu - 3 x zupa i 2 x drugie danie.

Cena jednostkowa posiłku brutto wynosi 6,20 zł

Proszę o zgłaszanie chętnych uczniów do wychowawcy do 6 września.

Obiady ruszają od 9 września.

Pozostała organizacja cateringu pozostaje bez zmian.

Deklaracja_korzystania_z_obiadow_2019_2020.doc