• Sportowy sukces Julii Rosłoniec!!!

• We wtorek, 8 października w miejscowości Zielonka, odbyły się Mazowieckie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała Julia Rosłoniec z kl. VI. Uczennica walczyła o to, aby zakończyć swój bieg na jak najlepszym miejscu i móc zakwalifikować się do dalszego etapu zawodów. W biegu dziewcząt kl. VI na dystansie 800 m startowało prawie 40 zawodniczek, więc rywalek było dużo!

Z ogromną radością informujemy, że Julia Rosłoniec zajęła 5 miejsce w wyżej wymienionym biegu i zakwalifikowała się do kolejnego etapu zawodów, które odbędą się w kwietniu 2025 r.

BRAWO JULIA!!!

Serdecznie gratulujemy tak pięknego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w zawodach międzypowiatowych.

Życzymy dalszych sukcesów sportowych

JULIA, JESTEŚMY Z CIEBIE DUMNI!!!

• Dzień Chłopaka w naszej szkole obchodziliśmy na wesoło.

Dziewczynki zadbały o to, by był to niezapomniany dzień, pełen wyzwań i konkurencji. Na początek przedstawiono JURY, do składu którego zaproszono dziewczynki - przedstawicielki klas IV, V, VI, VII i VIII.

Miały one zadanie uważnie obserwować zmagania i sprawiedliwie przydzielać punkty. Wybrani chłopcy z danej klasy na zmianę, niczym w sztafecie walczyli zespołowo o nagrodę „Super Chłopaka”

Jak mogliśmy się tego spodziewać, chłopcy bardzo ambitnie podeszli do wykonania każdego zadania

Było wiele konkurencji np. :

Bob budowniczy,

wiązanie krawata,

czesanie fryzur,

odgadywanie marek aut,

podbijanie piłki,

przyszywanie guzika,

wykonanie makijażu na balonie i wreszcie:

taniec z wybraną dziewczyną!

Wszyscy chłopcy w konkurencjach poradzili sobie doskonale!

Po ich zakończeniu, chwilą wytchnienia, śmiechu i zabawy była sesja fotograficzna w FOTO –BUDCE

Po skrupulatnym podliczeniu wszystkich punktów z każdej konkurencji, Jury ogłosiło, że zwycięzcami okazali się chłopcy z klasy VI zdobywając aż 94 punkty!

Punktem kulminacyjnym było wręczenie im „Krawatów Super chłopaka”.

Pozostali chłopcy biorący udział w konkurencjach otrzymali „Odznakę Super chłopaka”.

Na koniec wszyscy chłopcy z naszej szkoły zostali poczęstowani słodkim upominkiem

To był wspaniały dzień, pełen pozytywnych wrażeń. Na długo pozostanie w naszej pamięci!!!

Resztę zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia można obejrzeć tutaj:

• Mamy mistrzynię powiatu!!!

• Kolejne zawody w biegach już za nami. 30 września pięciu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Otwocku.  W zależności od kategorii wiekowej zawodnicy mieli do pokonania następujące dystanse: Zofia Kowalczyk z kl. V i Julia Rosłoniec z kl. VI – 800 m, Piotr Jedynak z kl. VI i Milena Królak z kl. VIII – 1000m, a  Michał Wasążnik z kl. VIII – 1500 m.

Z wielką radością informujemy, że JULIA ROSŁONIEC zajęła I miejsce i została MISTRZYNIĄ POWIATU OTWOCKIEGO.

Warto podkreślić, że w tym roku w zawodach udział wzięło bardzo dużo dzieci, dlatego rywalizacja była bardzo trudna i trwała do samej mety.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i sportową walkę w zawodach, a Juli życzymy dalszych sukcesów w biegach przełajowych międzypowiatowych.