• Konkurs Biedronki „Szkolne przygody gangu Fajniaków”

     • Troska o środowisko naturalne jest bardzo ważna. Dobre nawyki ekologiczne warto wpajać już od najmłodszych lat, dlatego przedszkolaki z oddziału przedszkolnego z radością wzięły udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez sieć BIEDRONKA „Szkolne przygody gangu Fajniaków”. Urozmaicone zajęcia z edukacji przyrodniczej pomogły zaszczepić wśród dzieci pasję do ekologii i ochrony przyrody.
      Za piękne prace plastyczne dzieci zostały wyróżnione i nagrodzone dyplomami, maskotkami Fajniaków oraz magicznymi ołówkami :)


     • Promocja szkoły

     • Szanowni Państwo - 
      niebawem rusza proces rekrutacyjny do placówek oświatowych na terenie gminy Kołbiel. 

      Szczegóły rekrutacji 2021/2022

      Oferujemy Państwu szkołę przyjazną, w której od lat panuje rodzinna atmosfera, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia warunki do efektywnej nauki i rozwoju Twojego dziecka.

      W naszej szkole Twoje dziecko i jego potrzeby nie pozostaną niezauważone. Wśród nas nigdy nie będzie się ono czuło anonimowe i pominięte.

      Dodatkowym atutem jest to, że nasza placówka jest położona w centrum Człekówki, w bliskiej odległości od Chrosny i Karpisk, a jej lokalizacja stwarza możliwość samodzielnego przemieszczania się uczniów do i ze szkoły, bez uciążliwej konieczności dojazdu autobusem.

      Nasza szkoła to miejsce z długoletnimi tradycjami i ważny dla kultury punkt na mapie Gminy Kołbiel.
      Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Człekówce, to obwodowa szkoła Waszych dzieci.

       

      Dla większej promocji naszej szkoły i szerszego upowszechniania wydarzeń szkolnych założyliśmy profil na Facebooku. 
      Zapraszamy do polubienia, obserwowania i udostępniania!!! 
      Facebook

       

     • Zebranie z Rodzicami

     • Zapraszamy rodziców na zebranie online z wychowawcami poszczególnych klas.

      Rodzice spotkają się z wychowawcami online na platformie Microsoft Teams lub w aplikacji Skype wyłącznie za pośrednictwem kont uczniów. Ze względów bezpieczeństwa przekazywanych informacji podczas połączenia zarówno rodzic, jak i wychowawca mają włączoną kamerę. Będzie to zebranie ogólne podsumowujące pracę klasy w pierwszym półroczu roku szkolnego 2020/2021. Wychowawcy przekażą datę i godzinę spotkania w indywidualnej wiadomości w e-dzienniku.
      Zapraszamy.
       

     • Ślubowanie klasy pierwszej

     • Dnia 1 lutego odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie wpisane w kalendarz imprez szkolnych ze względu na trwającą naukę zdalną musiało być przełożone do momentu powrotu uczniów klas młodszych do nauki stacjonarnej. 
      Podczas skromnej uroczystości pierwszoklasiści złożyli symboliczną przysięgę, obiecując być wzorowym uczniem, szanować tradycje szkoły, kochać ludzi i otaczającą przyrodę. Pani Dyrektor wręczyła uczniom znaczek z patronem szkoły, a wychowawca pamiątkowy dyplom i medal okolicznościowy.