• Stacjonarny Obóz Szachowy w Otwocku

• Klub "Batory" w Otwocku organizuje Stacjonarny Obóz Szachowy (w formie półkolonii), który odbędzie się w Klubie Batory Otwocku, w pierwszym tygodniu ferii zimowych w terminie 31.01-04.02.2022.

Obóz przeznaczony jest dla dzieci z roczników 2011-2014 nie posiadających kategorii szachowej, lub posiadających maksymalnie V kategorię. Gwarantujemy intensywne, 5-dniowe szkolenie w gronie rówieśników, połączone z możliwością uzyskania normy na V i IV kategorię PZSzach, a przede wszystkim dobrą zabawę z szachami. Zapewniamy fachową opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorów szachowych w godz. 10.00-16.00.

W programie każdego dnia:

- 2 treningi szachowe,

- runda turnieju klasyfikacyjnego z nagrodami na V i IV kategorię PZSzach,

- zajęcia dodatkowe z instruktorami,

- obiad.

Stacjonarny obóz szachowy zgłaszany jest do kuratorium oświaty i odbywa się zgodnie ze wszelkimi wytycznymi i zaleceniami GIS, MEN i MZ. Grupa może liczyć 24 dzieci. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! W trakcie stacjonarnego obozu szachowego w Otwocku uczestników obowiązuje całkowity zakaz posiadania telefonów komórkowych.

Karta zgłoszeniowa oraz więcej informacji: http://klub-batory.pl/