• Pomoc dla Polaków na Ukrainie - zbiórka Stowarzyszenia "Odra - Niemen"

• Szanowni Państwo,

Jako Stowarzyszenie, które już od 12 lat organizuje pomoc dla Weteranów walk o niepodległość oraz polskich rodzin mieszkających na Kresach Wschodnich, tym bardziej w obecnej sytuacji, jaka zapanowała minionej nocy na Ukrainie – pragniemy pomóc naszym Rodakom.

Musimy pomóc naszym Rodakom.

To ludzie, którzy poprzez wojenne losy znaleźli się dawno temu poza granicami kraju. Teraz wojna spotkała ich tam. Aby zadbać o bezpieczeństwo Polaków organizujemy pomoc, rozpoczynamy pilną zbiórkę, mającą na celu zabezpieczeniu postaw egzystencjalnych.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o przeprowadzenie zbiórki w Państwa placówce.

Zbieramy DŁUGOTERMINOWE produkty spożywcze, chemię gospodarczą oraz środki finansowe. Przykłady produktów, które przydadzą się w obecnej sytuacji najbardziej: Ryż, makaron, kasza, olej, cukier, konserwy mięsne lub rybne, warzywa w puszce, owoce w puszce, herbaty, kawy, słodycze, środki czystości itp.

To najważniejsza prośba, jaką kiedykolwiek do Państwa skierowaliśmy. I wyjątkowa zbiórka, jaką nagle, w zaistniałej sytuacji, musimy organizować. Im szybciej uda się zorganizować zbiórki w placówkach oświatowych – tym lepiej. Numer zbiórki publicznej: 2015/3962/OR.

• Wakacyjne obozy wypoczynkowe z Klubem Batory

• Klub Batory w Otwocku organizuje dwa obozy wakacyjne dla dzieci z roczników 2010-2013.

Obóz wypoczynkowy "Małe Ciche 2022" w terminie 9-16 lipca, koszt: 1550 zł.
            Uczestnicy (48 dzieci) oraz członkowie kadry (6 osób) zakwaterowani będą w Domu Wypoczynkowym "Anna Maria" (Małe Ciche 34) w pokojach z łazienkami i TV. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany, posiada plac zabaw, boisko sportowe oraz pomieszczenia świetlicowe z ping-pongiem, bilardem, a także stołówkę i własna kuchnię, gdzie serwowane są posiłki. Obóz trwa 8 dni (7 noclegów) od 9 lipca (wyjazd autokarem spod Klubu Batory o 7.00) do 16 lipca (powrót ok. 16.00 do Otwocka).W programie m.in.: park rozrywki RABKOLAND, aqua park w Zakopanem, Dolina Kościeliska lub Chochołowska z przewodnikiem, zwiedzanie Zakopanego, park linowy i gra terenowa, Centrum Edukacji Regionalnej, zabawy integracyjne, warsztaty plastyczno-manualne.

Obóz wypoczynkowy "Łeba 2022" w terminie 20-27 sierpnia, koszt: 1750 zł.
            Uczestnicy (48 dzieci) oraz członkowie kadry (6 osób) zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym "Słowiniec" (Nadmorska 19, Łeba) w pokojach z łazienkami. Ośrodek jest ogrodzony i monitorowany, posiada plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, siatkówki plażowej i koszykówki, stół do bilarda, stoły do gry w ping-ponga, a także stołówkę i własną kuchnię, gdzie serwowane są posiłki. Obóz trwa 8 dni (7 noclegów) od 20 sierpnia (wyjazd autokarem spod Klubu Batory o 7.00) do 27 sierpnia (powrót ok. 17.00 do Otwocka). W programie m.in.: Oceanarium, fokarium Sea Park, park rozrywki Łeba Park, Słowiński Park Narodowy, Muzeum Bursztynu, warsztaty plastyczno-manualne, zabawy i gry integracyjne, plażowanie i kąpiele w morzu na strzeżonej przez ratownika plaży.

Szczegółowe informacje oraz karty zgłoszeniowe znajdują się na stronie: http://klub-batory.pl/

• „Jak przetrwać stres egzaminacyjny” - warsztat

• Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Otwocku uprzejmie zaprasza uczniów klasy VIII na warsztat  „Jak przetrwać stres egzaminacyjny”.

Data: 2.03.2022 r. (środa), godz. 16.00 – 18.00.

Forma: online (platforma Teams).

Uczniowie zgłaszani są przez rodziców/opiekunów prawnych.

Zapisy (do 25 lutego) odbywają się przez e-mail: pppp.otwock@op.pl

• Zebranie z Rodzicami

• Szanowni Państwo

Ze względu na trwającą naukę zdalną dla klas 5 - 8 w tym tygodniu zmieniam termin zebrania z rodzicami, które miało się odbyć 15 lutego br.

Zebranie z wychowawcami odbędzie się w szkole dnia 23 lutego o godzinie 17.30 według następującego porządku:

Klasa 1 – sala nr 4

Klasa 2 – sala nr 7

Klasa 3 – sala nr 9

Klasa 4 - biblioteka

Klasa 5 – sala nr 1

Klasa 6 – sala nr 5

Klasa 7 – sala nr 3

Klasa 8 – sala nr 6

W czasie zebrania obowiązują maseczki.

Zapraszamy!

• Rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

• Szanowni Państwo,

Od 14 lutego rozpoczyna się proces rekrutacji do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w naszej szkole.
            Wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty zamieszczone są w zakładce znajdującej się TUTAJ

Drodzy Rodzice - wiedzcie, że

1. W naszej szkole działa świetlica do godziny 16.30