• Zmiana terminu Dnia Otwartego

• Informuję, że zmienia się termin Dnia Otwartego zaplanowanego na 25 kwietnia br.

Spotkanie rodziców z nauczycielami odbędzie się 11 maja w godzinach 17.00 - 19.00

Za utrudnienia przepraszamy!

Małgorzata Szostak

• Lekcja z aparatem fotograficznym

• Uczniowie klasy trzeciej mogli ostatnio sprawdzić, czy fotografowanie będzie sprawiać im przyjemność.

Po ciekawej dyskusji o swoich pasjach i zainteresowaniach przeszliśmy do działania. Trzeba było zbudować scenę i postawić przed aparatem modela. Tę rolę na pierwszy ogień przyjął słoń skarbonka i bez słowa pozował wszystkim fotografom. Zdjęcia wychodziły nam różnie, ale to było dopiero pierwsze "trzymanie" naszego szkolnego aparatu!!! Na kolejnej lekcji o fotografii pozować chciały już niemal wszystkie klasowe modelki, a fotografowanie różnych przedmiotów i pomocy naukowych sprawiło dzieciom niesamowitą frajdę.
            ​​​​​​Jak nam wyszły pierwsze zdjęcia zobaczcie sami :)