• Zebranie z Rodzicami

• Zapraszamy Rodziców na zebranie, podczas którego wychowawcy przedstawią wyniki uczniów w nauce i w zachowaniu w pierwszym śródroczu roku szkolnego 2022/2023.

Zebranie odbędzie się w piątek - 3 lutego br. o godzinie 17.00

• Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

• Wszyscy wiemy, że Babcia i Dziadek, to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Babcia ugotuje pyszną zupkę i zrobi smaczne placuszki, natomiast z dziadkiem są zawsze fajne „wygłupy” i zabawy.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka do oddziału przedszkolnego przybyli dzisiaj babcie i dziadkowie naszych najmłodszych członków społeczności szkolnej. Dzieci przygotowały na tę okazję przedstawienie jasełkowe, w którym pokazały cud narodzin w Betlejem oczami dziecka. Były piękne piosenki, migoczące światełka i wpatrzeni z dumą w swoje wnuczęta - babcie i dziadkowie, a także obowiązkowe laurki z życzeniami i tradycyjne sto lat!

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców oraz serdecznymi rozmowami o naszych cudownych zerówkowiczach.