• Stres egzaminacyjny

     • Szanowni Państwo -

      informujemy, że na stronie internetowej CKE zostały zamieszczone materiały dotyczące stresu egzaminacyjnego przeznaczone dla uczniów 8 klasy szkoły podstawowej.

       Materiały są dostępne na stronie CKE:

      1)    ósmoklasiści: https://cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/stres-egzaminacyjny-materialy-dla-uczniow-rodzicow-i-nauczycieli/

      Materiały obejmują:

      1)    Poradnik dla ósmoklasisty 

      2)    Narzędziownik dla ósmoklasisty 

      3)    Zalecenia dla ósmoklasisty, ale mogą z nich również korzystać maturzyści (ten dokument był udostępniony w 2022r.)

      4)    Poradnik dla rodziców

      5)    Scenariusze zajęć dla nauczycieli.

     • Zebranie z Rodzicami

     • Zapraszamy Rodziców na zebranie, podczas którego wychowawcy przedstawią wyniki uczniów w nauce i w zachowaniu w pierwszym śródroczu roku szkolnego 2023/2024.
      Zebranie odbędzie się w czwartek - 1 lutego br. o godzinie 17.00.

      Będą to tylko spotkania z wychowawcami. 

      W godzinach 15.30 - 17.00 będzie można porozmawiać z pedagogiem specjalnym - p. Weroniką Korab oraz pedagogiem szkolnym - p. Magdaleną Plata - Starosz. 
      Serdecznie zapraszamy.

     • Wieczornica z okazji Dnia Babci i Dziadka

     • Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych ukochanych Babć i Dziadków👵🏻👴🏻. W tym roku te wyjątkowe dni świętować będziemy w ferie zimowe, dlatego to właśnie wczoraj, późnym popołudniem, odbyła się w naszej szkole klimatyczna wieczornica, na której uczciliśmy zbliżający się Dzień Babci i Dziadka💝Wzruszające widowisko przygotowane przez uczniów klas 0-3, połączone było ze wspólnym kolędowaniem i Jasełkami.Widok występujących wnucząt bardzo rozczulił naszych przybyłych tłumnie gości. U niejednej osoby można było dostrzec łezkę w oku🥺Na koniec, wnuczęta wręczyły upominki, w które przygotowanie włożyły swoje całe serduszka💗💗Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za przybycie oraz za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło. Jeszcze raz życzymy im dużo zdrowia i długich lat życia🥰Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez Rodziców. Serdecznie dziękujemy im za zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości❤️Szczególne podziękowania należą się dzieciom, które wytrwale ćwiczyły podczas prób, aby zaprezentować się jak najlepiej swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.Gratulacje i podziękowania należą się też Nauczycielom za organizację tego magicznego widowiska💐👏🏻👏🏻👏🏻