• Warsztaty - zdrowie psychiczne, dla nastolatków, rodziców i nauczycieli

• Szanowni Państwo,

Przekazujemy Gronu Pedagogicznemu, Radzie Rodziców i uczniom starszych klas informacje o warsztatach on line organizowanych w kwietniu i maju, dedykowanych nastolatkom, rodzicom i nauczycielom.

Warsztaty dotyczącą zagadnień: jak się poruszać po systemie ochrony zdrowia psychicznego; gdzie szukać pomocy, u kogo i na czym ona polega; czym jest i jakie są najczęstsze przyczyny kryzysów; współpraca na linii szkoła rodzice.

Organizatorem i realizatorem warsztatów jest IRIJ - Fundacja na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Wartością spotkania jest to, że prowadzącymi są specjaliści praktycy, pracownicy Szpitala na co dzień zajmujący się omawianymi zagadnieniami. Zachęcamy do uczestnictwa, liczba osób ograniczona.

Warsztat dla nauczycieli i rodziców: Standardy opieki oraz poruszanie się po systemie ochrony zdrowia psychicznego – kwiecień: 4 grupy max 24 osobowe

Warsztat dla nastolatków: Pogadajmy o zdrowiu psychicznym – maj: 4 grupy max 10 osobowe

Warsztaty odbywać się będą w godzinach 18.00 – 20.00

Zapisy na stronie https://riki.org.pl/warsztaty/